Apie mus

“Crafted Cover” – dizaino studija gaminanti telefonų dėklus ir mielas smulkmenas iš natūralaus medžio. Sakoma, kad pasaulyje nėra visiškai identiškų žmonių, tą patį galima drąsiai pasakyti ir apie mūsų kuriamus produktus. Vertiname unikalumą ir išskirtinumą, todėl kiekvienas medžio gabalėlis, raštas, tekstūra ir net spalva yra originalūs ir nepakartojami. Viską sukuriame savo pačių rankomis, todėl nesislepiame po svetimomis tatuiruotėmis ir nepasitenkiname vidutinybe.
Tikime, kad šiuolaikiniam plastiko ir stiklo pasauliui net ir nedidelis natūralaus medžio gabalėlis gali įpūsti šilumos ir jaukumo. Todėl mūsų vizija ir kilo iš šūkio „Kasdien su gamta!”. O dar ir su lašeliu lakios fantazijos ir didele meile darbui sukuriame kasdienį gamtos pojūtį, telpantį delne.

Medžių rūšių gausa – dar vienas koziris mūsų pokerio kaladėje. Tikriems šalies patriotams galime pasiūlyti mums puikiai pažįstamo ąžuolo, alksnio, uosio, o egzotikoms mėgėjams – sukupiros, palisandro, zebrano medžio gaminių. Stengiamės patenkinti net ir išrankiausių klientų poreikius, todėl medienos rūšių niekada nepristigsime.

O jei esate įsitikinę, kad fantazijai ribų nėra, mes draugiškai jums pritariame, todėl galime sukurti dėkliuką su jūsų įmonės logotipu, išgraviruota nuotrauka ar inkrustuotais inicialais ir kitomis pašėlusiomis idėjomis.

Skambinkite tel. +370 686 10012

Mūsų dėklus galite pamatyti:

Priedai.lt / Kalvarijų g. 98,  Vilniuje

Priedai.lt  / Šv. Gertrūdos g. 42, Kaune

Priedai.lt / Taikos pr. 139, Klaipėdoje (PC „BIG“)

Rekvizitai:
MB “Zebranas”
Kodas: 303895863
A/s. Nr. LT187300010142528719
Bankas: SwedBank
Banko kodas: 73000