DUK

APIE CRAFTED COVER GAMINIUS

Kur gaminami Crafted Cover gaminiai?
Mediniai lipdukai ir dėklai gaminami Lietuvoje, Vilniuje.

Ar lipdukai ir dėklai gaminami iš tikro medžio?
Visi Crafted Cover produktai pagaminti iš 100% natūralaus medžio.

Ar mediniai lipdukai ir dėklai yra daugkartinio naudojimo?
Visi dėklai yra lengvai uždedami ir nuimami begales kartų. Medinis lipdukas taip pat gali būti naudojamas daug kartų, kadangi lipnusis paviršius leidžia lipduką lengvai nuklijuoti ir užklijuoti vėl.

Ar užsakytas lipdukas/dėklas atrodys taip pat kaip paveikslėlyje?
Kiekvienas gaminys nuotraukoje pavaizduotas gana tiksliai, tačiau gaminame iš natūralaus medžio, todėl pati medžio faktūra ir atspalvis Jūsų užsakytame gaminyje gali šiek tiek skirtis. Tuo pačiu tai – unikalaus lipduko/dėklo garantas!

Ar galima įsigytą gaminį grąžinti?
Dirbame taip, kad kiekvienas mūsų klientas liktų patenkintas savo pirkiniu. Parengtus užsakymus tikriname dukart prieš išsiųsdami. Tačiau, jei dėl kokių nors priežasčių liksite nusivylęs mūsų produktu – pakeisime jį arba grąžinsime už jį pinigus. Dėl keitimo/grąžinimo būtina kreiptis per 14 kalendorinių dienų nuo užsakymo pristatymo nurodytu adresu.

Kaip valyti Crafted Cover gaminius?
Naudokite sausą švelnaus audinio gabalėlį. Nenaudokite cheminių valymo priemonių, kadangi galite pakenkti mediniam paviršiui.

PRISTATYMAS

Iš kur išsiunčiami Crafted Cover gaminiai?
Visi užsakymai siunčiami iš Vilniaus.

Ar užakymai gali būti siunčiami į užsienį?
Taip, siunčiame į bet kurią šalį.

Kokiu būdu siunčiami užsakymai?
Užsakymai siunčiami Lietuvos paštu, pirmine registruota siunta. Kiekviena siunta turi savo numerį, kurį gausite el. paštu. Taip galėsite stebėti savo užsakymo būklę.