Idėja TĖČIO dovanai – originalus dėklas telefonui iš medžio

Idėja TĖČIO dovanai – originalus dėklas telefonui iš medžio

Artėja TĖČIŲ diena. Nustebinkime ir pasveikinkime juos! Juk tai vienas svarbiausių žmonių kiekvieno vaiko gyvenime. O savo tėvams būsime vaikais visą gyvenimą.

Jei norite originalios dovanos, tai siūlome sukurti individualaus dizaino medinį dėklą mobiliam telefonui. Taigi Idėja TĖČIO dovanai – originalus dėklas telefonui iš medžio. Gaminame iPhone ir Samsung telefonų dėklų versijas.  Užrašas GERIAUSIAS TĖTIS ar KIEČIAUSIAS TĖTIS visada sukels teigiamas emocijas žiūrint į savo telefoną.

Na, o jei noro kurti nėra, tai visada galima išsirinkti iš jau sukurtų dizainų. Gal jūsų tėtis patriotas ir labai vertins dėklą su VYČIU arba LIETUVOS žemėlapiu ar VĖLIAVA. O gal tėtis mėgsta medžioti ir jam labai patiks dėklas su ELNIU ar LAPE. Jeigu tėtis mėgsta KELIONES, tai jam labai patiks dėklo variantas su PASAULIO žemėlapiu pagamintu iš skirtingų medžio gabaliukų. O jei tėtis myli jūrą, jam gera bus turėti medinį dėklą su INKARU. Idėjų tikrai daug, reikia tik išsirinkit.

Gera naujiena tai, kad siūlome 20 proc. nuolaidą, kuri galioja iki 06.04 www.craftedcover.lt Nuolaidos kodą MANOTETIS įveskite prieš mokant už prekes. Originali dovana garantuota!

«