Nuostatos ir sąlygos

Apmokėjimas
Šiuo metu galite atsiskaityti el. bankininkyste per paysera.lt sistemą arba tiesioginiu banko pavedimu, pinigus pervedant į nurodytą sąskaitą.

Pristatymas
Prekes gaminame pagal individualų užsakymą, todėl gaminių nesandėliuojame. Smulkius užsakymus įvykdome ir išsiunčiame per 1 – 3 darbo dienas po užsakymo gavimo. Visos prekės Crafted Cover puslapyje yra rankų darbo, gaminamos mūsų dirbtuvėse Vilniuje.

Mes stengiamės, kad prekės būtų pristatytos per 2 – 4 darbo dienas. Jei gaminys perkamas kaip dovana arba jūs norite prekę gauti skubiai, prašome susisiekti su mumis el. paštu info@craftedcover.lt ir mes pasistengsime, kad prekė jus pasiektų laiku. Jūs visada būsite informuoti, kada užsakymas pagamintas ir išsiųstas.

Tarptautiniai Užsakymai
Tarptautiniai užsakymai siunčiami pirmenybiniu registruotu Lietuvos paštu nemokamai. Pristatymas dažniausiai trunka 3 -10 darbo dienas.

Grąžinimas
Mes garantuojame, kad kiekviena prekė bus pagaminta atidžiai ir kruopščiai patikrinama prieš išsiunčiant klientui. Kadangi visi produktai yra gaminami pagal individualų užsakymą, mes negalime grąžinti apmokėjimo. Vis dėlto prekės gali būti grąžinamos per 14 dienų, pasitaikius gamybos defektams.

Garantija
Mes suteikiame prekei 14 dienų garantiją nuo gavimo dienos. Atkreipkite dėmesį, kad mediena yra natūrali medžiaga, kuri laikui bėgant gali keisti išvaizdą.